Állások Mérnök & Műszaki kategóriában, Egyéb, máshová nem besorolt iparágban

« előző | Álláskeresési találatok: 1-2 (összesen: 2) | következő »
Tech People Hungary Kft. - Somogy megye, Dél-dunántúli régió(2 napja)
A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat: MEZŐGAZDASÁGI SZERVIZMÉRNÖK PNY-144 Feladatok: - MEZŐGAZDASÁGI GÉPEK és berendezések vevőszolgálati feladatainak ellátása; -. A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, m...
Állás megtekintése
Man at Work Kft. - Székesfehérvár környéke, Közép-dunántúli régió(4 napja)
Feladatok: - Ajánlatok műszaki előkészítése, kidolgozása és a gyárthatósági vizsgálat elvégzése - Új projektek előkészítési, bevezetési és megvalósítási munkáinak koordinálása, dokumentálása az autóipari követelményeknek megfelelően - Folyamatos együttműködés a külső projektvezetőkkel - A műszaki változtatások jóváhagyása és nyomon követése -. A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsad...