Német állások Szerkesztés & Írás kategóriában

« előző | Álláskeresési találatok: 1-3 (összesen: 3) | következő »
Work Force Kft - Budapest peremterülete, Közép-magyarországi régió(5 napja)
Feladatok: - Különböző asszisztensi teendők ellátása; - Adott részleg adminisztratív támogatása; - Társosztályok munkájának segítése; - Fordítási, tolmácsolási feladatok; - Egyéb ad-hoc jellegű feladatok teljesítése. Elvárások: - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat; - Tárgyalóképes német nyelvismeret; - Jó szervezőkészség; - Erős problémamegoldó. Partnercégünk számára keresünk új kollégát az ...
Állás megtekintése
Fordító (Referenciaszám: PJ3872) Dél-pesti partnercégünk számára keresünk diák munkatársakat az alábbi munkakörbe: Fordító Feladatok: - Munkautasítások fordítása német nyelvről magyarra. Elvárások: - Folyamatban lévő tanulmányok nappali tagozaton (műszaki terület előny) - Folyékony német nyelvismeret írásban és szóban egyaránt Amit megbízónk kínál: - 1 hetes munkalehetőség, otthonról végezhető mun...
Dokumentációs munkatárs Egyéb „Made by Bosch” – egyet jelent a kiváló minőséggel. Világszerte ismert és elismert cégünk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. 2001 óta működő, budapesti autóipari fejlesztőbázisunkon (Bosch Engineering Center Budapest) vezérlőegységeket. „Made by Bosch” – egyet jelent a kiváló minőséggel. Vil...
Keresés csak erre:: Szerkesztés / ÍrásNémet