Veszprém

« előző | Álláskeresési találatok: 1-2 (összesen: 2) | következő »
Job Force Kft. - Várpalota, Közép-dunántúli régió(3 órája)
A Job Force Iskolaszövetkezet lakberendezési áruházat üzemeltető partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat Feladatok: - bolti feladatok ellátása - vevők kiszolgálása, segítése - nagyobb fizikai munka, áruház termékeinek pakolása Fizetés: - br.: 700 ft/óra Elvárások: - 18. életév betöltése - nappalis hallgatói. Lakberendezési áruházi kisegítő - Várpalot...
Állás megtekintése
Man at Work Kft. - Siófok, Dél-dunántúli régió(2 órája)
Feladatok: - A beérkezett anyag mennyiségi ellenőrzése, átvétele, eltérés esetén jegyzőkönyv készítése - Az átvett anyag beraktározása, bizonylatolása, szükség esetén minőségi ellenőrzésre történő átadása - Késztermékek beraktározása, annak bizonylatolása - A késztermékek vevőnként és szállítóeszközönként történő összecsomagolása - Az. A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. R...
Keresés csak erre:: MaVeszprém